AUTOŘI 2018

Olga Snejderova, Izrael
zakladatelka značky Simkha - Jewelry for joy
Vítězka několika mezinárodních soutěží, designérka pro P. Kardena a S. Zajceva.
Pravidelná účastnice výstav ve Francii, Itálii, Rusku a Izraeli.
Její práce jsou součástí expozice muzea ve Španělsku a dalších soukromých sbírkách.

Portfolio:

www.facebook.com/olga.shneiderova

https://www.instagram.com/simkhajoy/

Martina Křížová, ČR

Česká designerka šperků tvořící pod značkou Maatja Beads. Účastnice výstav a mezinárodních soutěží, tvůrkyně návodů pro korálkářky. Ráda experimentuje a kombinuje materiály a tvary, a tak vytváří originální šperky s duší a příběhem.

Portfolio:

FB: www.facebook.com/maatja.beads 

I: www.instagram.com/maatjabeads

Web: www.fler.cz/maatja-beads

Oxana Artemova, ČR

Narodila se na Sibiři, nicméně v roce 2006 se přestěhovala do Prahy, kde aktuálně působí a žije. Oxana je povoláním "vlasový stylista", nicméně jak s oblibou tvrdí - výroba šperků je pro ní radost a "hobby pro duši".Galina Ceremisina, Rusko

Zabývá se klasickým korálkováním a ankarsem - zajímavou technikou, jejímž

základem je krajka frivolite s objemnými elementy, rokajlem a kameny.

Portfolio:

www.galka.biz

https://www.instagram.com/galka.che

https://www.facebook.com/galka.che

Elena Judovic, Izrael

Handmade výrobou se zabývá po celý život, obzvlášť ji přitahuje oblast korálkování, kde se snaží stále zdokonalovat a učit se různé nové techniky.

Portfolio:

Milan Škrezyna, Slovensko

Jsem muž, což je v téhle branži nezvyklé :) Pocházím ze slovenského města Košice, aktuálně žiji a pracuji v Praze. Je mi 34 let. Korálkování se věnuji pátým rokem.  Návrhy šperků a korálkování jsou pro mně neuvěřitelný relax. Naberu energii a odpočinu si u toho... Nejvíc ze všeho mě ale naplní to, když můj šperk zdobí spokojenou zákazníci nebo zákazníka. Radost z výsledku a spokojenost, že vše se zdařilo, jak mělo :)

Portfolio:

Natalia Sumina-Ficek, Polsko

Uměním se zabývám takřka odjakživa, nejdříve jsem se učila u maminky a babičky, později jsem studovala v umělecké škole. Od roku 2008 jsem se zamilovala do korálků - a od této doby se v této oblasti učím a experimentuji. Účastním se soutěží, několik mých šperků se stalo podkladem pro bižuterní kalendář. Kromě výroby šperků z korálků a naturálních kamenů, pořádám i Workshopy.

Portfolio:

https://www.facebook.com/natalia.suminaficek

https://n-sufi.blogspot.com/


Gabriela Marková, ČR

Tvoří cínové šperky s minerálními kameny pod značkou Atelier GMode. Její šperky,právem nesou také označní XXL, kdy jednotlivé šperky jsou prací intuitivní. Kombinuje cín, kůži, sklo,minerální kameny,tvrzenou textili, kdy tak vznikne jedinčná kompozice.

Portfolio:

https://www.gmode.cz